Bizimle iletişim kur
Mering Zheng

Telefon numarası : +86-186-7313-6404

Naber : +8618673136404

Liuyang Mandarin Fireworks Co., Ltd.

Satın alma işleminizi kolaylaştırın

  • Liuyang Mandarin Fireworks Co., Ltd.
  • Liuyang Mandarin Fireworks Co., Ltd.
  • Liuyang Mandarin Fireworks Co., Ltd.
  • Liuyang Mandarin Fireworks Co., Ltd.
  • Liuyang Mandarin Fireworks Co., Ltd.
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Orta Doğu, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı, Şirket ticaret, Satıcı
Markalar mandalina No. Çalışanları 50~100
Yıllık satış 8000000-10000000 Yıl kurulan 2006
İhracat p.c 90% - 100%
Giriş

2006 yılında kurulan Mandarin Fireworks, “Satın alma işleminizi kolaylaştırmayı” taahhüt etmektedir.Aşağıdaki konularda çalışmalarımıza öncelik vererek hedefe ulaşmak için büyük çaba sarf edilmiştir:
1. Kalite Kontrol
Mandarin Fireworks, fabrikaların kendileri ve CIQ personeli tarafından yürütülenler dışında, müşterilerin gereksinimlerine göre bağımsız üç aşamalı kalite denetimleri yürütme konusunda uzmanlaşmış bir denetim ekibine sahiptir.
A. Üretim Öncesi Aşama Kontrolü
Müşterimiz tarafından onaylanan veya müşterimizin aradığı ile uyumlu olduğundan emin olmak için bir numune gereklidir.
B. Üretim Aşamasında Kalite Kontrol
Ambalaj tasarımından, ürün boyutundan, toz ağırlığından performans süresine kadar kontrol.
C. Üretim Sonrası Kalite Kontrol
Etiketleme kontrolü, nakliye kartonu işaretleme kontrolü, ürün fotoğrafı ve performansın video kaydı.
2. Zamanında Teslimat

Hedef, aşağıdaki güçlü yönlerimizle elde edilir
A. Fabrikalarla iyi ilişkiler
Mandarin Fireworks, çoklu üretim seçeneklerimizi ve maksimum üretim kapasitemizi güvence altına alan Jiangxi ve Hunan eyaletlerindeki 60'tan fazla fabrika ile yakın işbirliği içinde çalışmaktadır.
B. Koordinasyon ve zamanında paketleme ve malzeme temini
Mandarin Fireworks, ambalaj ve diğer gerekli malzemeleri en kısa sürede hazır hale getirmek için Tasarım Stüdyosu, Baskı fabrikası, Karton fabrikası ve diğer ilgili fabrikalarla yakın işbirliği içinde çalışır.
C. Müşteriler ve fabrikalarla Etkili ve Verimli İletişim
Müşterilerden sipariş değişikliklerini ve ihtiyaç güncellemelerini ilk etapta alın ve fabrikalarla etkin iletişim kurarak gerçekleştirin.
3. Ar-Ge Yeni Ürünler
Mandarin iki ayda bir yeni havai fişek ürünleri araştırır, geliştirir ve tedarik eder ve onları pazarlarında üstün tutmak için müşterilerimize sunar.
A. 60'tan fazla yakın işbirliği içinde olan fabrikalardan sürekli olarak yeni ürünler araştırın ve keşfedin.Yeni etkilere ve yeni ürünlere karşı son derece hassas olun.
B. Zengin deneyimimizle yeni ürünleri işleyip optimize ederek müşterilerimize mükemmel görünüm ve fonksiyonla sunmak.
C. Yeni ürün bilgilerini sadece mevzuata ve standartlara uygun olarak değil, aynı zamanda müşterilerimiz için doğru ve zamanında üretilebilir olmalarını sağlamak için onaylayın ve kaydedin.
Müşteri Memnuniyeti bizim en büyük önceliğimizdir ve toplam memnuniyetiniz iş başarımızın devam etmesine yol açar!

Geçmiş

2006 yılında kurulan Mandarin Fireworks, dünyadaki havai fişek ürünlerinin %60'ından fazlasının üretildiği Liuyang, Liling ve Jiangxi bölgesindeki 60'ın üzerinde en iyi derecelendirilmiş fabrika ile iyi ilişkiler sürdürmektedir. Mandarin Fireworks, Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Asya ve Afrika'dan 40'tan fazla ithalatçı ile iş ilişkileri kurmuştur. Güvenilir ve kaliteli tedarikimiz müşterilerimizden yüksek itibar görmektedir.

Hizmet

Mandarin Fireworks, aşağıdakiler dahil olmak üzere, müşterilerimizin gereksinimlerine uygun olarak hizmet sunmayı ve havai fişek ürünleri tedarik etmeyi taahhüt etmektedir:

A. Hızlı Yanıt
B. Dönem Yeni Ürün Sürümü
C. Tek Noktadan Satın Alma Hizmeti
D. Üç Adımlı Kalite Kontrol
E. Uygun Fiyat
F. Zamanında Teslimat

Ekibimiz

Müşterilerimizin satın alma işlemlerini daha kolay hale getirmek için birlikte çok çalışan harika ve profesyonel bir ekibimiz var.
A. Satış ekibimiz profesyonel, aktif, işbirlikçi ve ciddidir.Müşterilerin sorunları zamanında çözmesine yardımcı olmak için 20 saatten fazla çevrimiçi olarak müşteriler ve ürünler arasında doğrudan köprüyüz, aynı zamanda müşteri ihtiyaçlarını diğer departmanlardaki meslektaşlarımıza sunuyoruz.Müşteri ile sürekli iletişim halindeyiz.
B. Denetim ekibimiz profesyonel, dikkatli, deneyimli ve katıdır.Detaylı incelemeler ve kayıtlar yapıyoruz
üretim öncesi, üretim sırasında ve Post prodüksiyon müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan yüksek kaliteli ürünleri zamanında alabilmelerini sağlamak.
C. Üretim ve Araştırma ekibimiz profesyonel, aktif, yenilikçi ve duyarlıdır.60'tan fazla yakın işbirliği içinde olduğumuz fabrikalardan sürekli olarak yeni ürünler araştırıyor ve keşfediyoruz, yeni etkilere ve yeni ürünlere karşı son derece hassas oluyoruz, yeni ürünleri zengin deneyimimizle işliyor ve optimize ediyoruz ve bunları müşterilerimize mükemmel görünüm ve fonksiyon ile sunuyoruz, tasarım ve Aynı zamanda müşteri özelleştirme ihtiyaçlarını karşılamak için ürünler üretin.

 

FAQ

1. Neden Mandarin'i seçmelisiniz?
Müşterilerimizin satın alma işlemlerini daha kolay hale getirmek için birlikte sıkı çalışan harika bir ekibimiz var.
Sıkı iç kalite kontrol hizmetleri sunan profesyonel denetim ekibi:
A. üretim başlamadan önce numune onayı;
B. Normal üretim çalışması sırasında muayene;
C. Üretim çalışmasından sonra muayene ve kayıt;
D. Zamanında teslimat garantisi

2. Havai fişekleri sizden nasıl satın alabilirim?
C. Öncelikle havai fişek ithalat lisansı almanız gerekiyor, bu özel lisans limanınızdaki gümrük işlemleri için gereklidir.Ayrıca nakliye alanını rezerve etmek için lisansınızın kopyasını göstermemiz gerekiyor.
B. İkinci olarak, havai fişekler için minimum sipariş bir konteynerdir, çünkü havai fişekler özel bir konteynere yüklenmelidir, tek bir konteynerde diğer normal mallarla birleştirilmesine izin verilmez.1.4G/UN0336 VEYA 1.3G/UN0335 tehlikeli maddelere aittir.& GTİP Kodu 3604100000'dir.

3. Sipariş vermek için en iyi zaman ne zaman?
ABD Pazarı -- Noel sezonu için sipariş vermek için en iyi zaman Mayıs'tan önce, en geç Temmuz'dan öncedir.Çünkü temmuz ortasından eylül ayına kadar yüksek sıcaklık yasağı var.
ABD Pazarı -- 4 Temmuz sezonu için sipariş vermek için en iyi zaman Eylül öncesidir.
Avrupa Pazarı --- sipariş vermek için en iyi zaman Aralık öncesidir, Çin Yeni Yılı büyük üretime başladıktan sonra Çin Yeni Yılı'ndan çok önce malzemeleri hazırlayabiliriz.

4. OEM yapabilir misiniz?
Evet, etikete kendi logonuzu ve tasarımınızı koymanıza hoş geldiniz, miktarınız her ürün için 100 kartonun üzerindeyse tasarımı ücretsiz yapabiliriz.

5. Stokunuz var mı?
Evet, herhangi bir zamanda biraz stokumuz var.
Siparişinizi vermek için en uygun zamanı kaçırdıysanız, stoktaki ürünleri istemek için e-posta yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.